Programma

Op deze pagina kun je zien wie, wanneer en waar zal optreden. We werken het programma steeds bij, dus kom regelmatig even kijken! In het blokkenschema kun je in een oogopslag zien wie wanneer waar speelt.

Klik op een voorstelling voor meer informatie.

VRIJDAG 30 AUGUSTUS

17.30 -17.45 / 18.30 – 18.45 / 19.30 – 19.45 / 20.30 – 20.45 uur
Ismène Elbers
‘Er was eens een… JURK!’

16.30 – 21.00 uur
Anthony van der Meer
‘I accept / Find my Phone’ (doorlopende filmdocumentaire)

19.00 – 20.30 uur
Fred Delfgaauw
Minder is meer’

21.00 – 22.30 uur (Locatie: Tongerlotuin (bij mooi weer) of Theatercafe)
Nazinderen

ZATERDAG 31 AUGUSTUS

13.00 – 13.15 / 14.00 – 14.15 / 15.00 – 15.15 / 16.00 – 16.15 / 18.00 – 18.15 / 19.00 – 19.15 / 20.00 – 20.15 uur (Locatie: Tent 1)
Janna Handgraaf

‘Oma’

12.45 – 13.15 / 13.45 – 14.15 / 14.45 – 15.15 / 15.45 – 16.15 / 16.45 – 17.15 / 17.45 – 18.15 / 18.45 – 19.15 / 19.45 – 20.15 uur (Locatie: Tent 2)
VolDaan
‘AF’

13.30 – 14.15 / 16.00 – 16.45 uur (Locatie: Tongerlotuin)
Vrouwen van Wanten
‘Donkiesnot’

14.30 – 15.30 uur (Locatie: Kleine zaal)
Prima Donna’s
‘Don’t break the rules’

15.00 – 16.00 / 17.15 – 18.15 uur (Locatie: Grote zaal)
Theaterwerkplaats Tiuri / ‘No Bodies

15.30 – 16.30 / 19.00 – 20.00 uur
Kurt Defrancq
‘Binnenzak van de Ziel’

17.00 – 18.00 uur
Drie Maal Plankenkoorts
Ballen’

13.00 – 21.00 uur (Locatie: tent 3)
Anthony van der Meer
‘I accept / Find my Phone’ (doorlopende filmdocumentaire)

13.30 – 14.30 / 15.30 – 16.30 / 17.30 – 18.30 uur (Locatie: Bloemenmarkt)
Lotte Boonstra
‘Dragen’

21.00 – 22.30 uur (Locatie: Podium Grote zaal)
Nazinderen

ZONDAG 1 SEPTEMBER

12.45 – 13.15 / 13.45 – 14.15 / 14.45 – 15.15 / 15.45 – 16.15 / 16.45 – 17.15 / 17.45 – 18.15 / 18.45 – 19.15 / 19.45 – 20.15 uur (Locatie: tent 2)
VolDaan
‘AF’

13.00 – 13.15 / 14.00 – 14.15 / 15.00 – 15.15 / 16.00 – 16.15 / 18.00 – 18.15 / 19.00 – 19.15 / 20.00 – 20.15 uur (Locatie: tent 1)
Janna Handgraaf

‘Oma’

14.30 – 15.30 / 18.30 – 19.30 uur
Drie Maal Plankenkoorts
‘Ballen’

13.30 – 14.30 / 15.30 – 16.30 / 17.30 – 18.30 uur (Locatie: Bloemenmarkt)
Lotte Boonstra
‘Dragen’

16.30 – 17.30 uur (Locatie: Grote zaal)
Particles
‘Saudade’

13.00 – 21.00 uur (Locatie: Tent 3)
Anthony van der Meer
‘I accept / Find my Phone’ (doorlopende filmdocumentaire)

15.00 – 18.45 uur (Locatie: Theatercafe)
Jazz750

21.00 – 22.30 uur (Locatie: Tongerlotuin (bij mooi weer) of Theatercafe)
Nazinderen